Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Ohio kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Ohio

Ohio piirneb põhjaga Kanadaga, lõuna poole Kentucky, ida pool Pennsylvania ja Lääne-Virginiaga ning lääne pool Indiana.

Üllataval kombel on Ohio kõige enam rahvaarvuga USA ja kümnes kõige tihedamalt asustatud riik riigis. Sellel on elavad linnad, õitsvad naabruskonnad ja palju inimesi. Neile, kes arvasid, et Ohio oli lihtsalt kasvavates riikides põllumajandusettevõtete maa, on mõningaid asju teada.

Kinnisvaras on positsioon kõike, ja Ohio on palju äritulusid ja on huvitavaid omadusi müügiks Ohio. Sellel on hea maanteesüsteem, mis on kümnes suurim maanteesüsteem riigis.

2017. aasta detsembri seisuga oli Ohio töötuse määr 4,7%, mis on veidi üle riigi keskmisest 4,2%, Clevelandi linn registreerides palju kõrgem, umbes 6%.

Keskmine müügihind on tõusnud eelmise aastaga võrreldes 6,4%, kuid Ohio kinnistute arv on taas vähenenud.

Ohio pealinna Columbus asub Ohio osariigi ülikoolis. Tal on tugev majandus ja kasvav elanikkond. Colombo kodude keskmised hinnad on viimastel aastatel brusquely langenud.

Cincinnati on teine ​​populaarne sihtkoht Ohio. See on kasvav elanikkond 298 800, muutudes 3. suurimaks linnaks Ohio's ja 65. suurimaks Ameerika Ühendriikides. See on ka kõige kiiremini kasvav majandusjõud Kesk-Ameerika Ühendriikides.

Cincinnati koduväärtused on eelmisel aastal tõusnud 6,3% ja eeldatavasti kasvavad need 2018. aastaks 3,2%. Kuigi suur osa Ohio-st on vähem varude ja kuuma müügi turul, saavad Cincinnati elanikud tasakaalustatuma turu, mis pakub vaid vähest müüjad.

Clevelandi kinnisvaraturule investeerimiseks on palju põhjuseid ja valida müügiks mõeldud kinnisvara otsimiseks Ohio.

Miljonid kanadalased saabuvad igal aastal Ameerika Ühendriikidesse. Paljud lihtsalt ei võta Ameerika Ühendriikides arvesse. Cleveland ehitab meditsiiniasutusi nende meditsiinituristide rahuldamiseks. Arstid, meditsiiniõed ja meditsiinitöötajad ostavad töö lähedalt.

Selle strateegia teiseks variatsiooniks on Ohio kinnisvara ostmine, eriti Clevelandi kinnisvaras. Cleveland on investeerinud tervishoiu- ja bioteaduste ärikiirendajatesse, nagu Bio-Enterprise ja Maailma Terviseinnovatsiooni Keskus. Nad ootavad, et sellised institutsioonid on tervishoiusektoris uued, ennekõike Cleveland ja lootuses, et Clevelandis leiad narkootikume ja tehnoloogiaid. Investorid võivad leida töö- ja müügipakkumisi. Circle University College Circle on üks Clevelandi kuumimatest linnaosadest. Kui leiate läheduses ühe või mitme perekonna juhtumi, ühendage need üles. Need on üks kõige soovitavamaid omadusi müügiks Ohio, eriti Clevelandi kinnisvaraturul. Clevelandi kinnisvaraturg peab läänepoolsel küljel nägema märkimisväärset kasvu. Luksuslikud üürid läänepoolsel küljel on tõenäoliselt selle piirkonna taaselustumise algus. Cleveland renoveerib veepiirkonnas oma pikka linnaosa. Viiskümmend aastat kestnud plaan on juba läbinud teekonna läbi Lääne-3. ja Ida-18. tänava. Ümberkorraldamine hõlmab infrastruktuuri taastamist mere ääres nagu sillad, kanalid ja tehismaa. Uuendatud järve teed on soovitatavad piirkonnad, mis pakuvad eeliseid Clevelandi kinnisvaraturu ees.

  •  
    Siirdumine Ohio. Expatriate ja elavad Ohio

      Kõige ilusamate ja elujõuliste riikide seas, kus on tähed ja triibud, tuvastame kahtlemata tõelise ainulaadse reaalsuse. Mis Columbus on kapitali ja huvitav ajalugu erinevatest vaatenurkadest, meie mini-juhendiga kaetud maa on Ohio. Ainus USA riik, kellel ei ole ristkülikukujulist, kuid kahvli, ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 28168

Müük Muu (äripinnad), Ohio, Summit County, Akron, Rolling Acres

42,444,821.73EUR
Müük
Muu (äripinnad)

0.19 m²
Üks suurimaid kaubanduskeskused saadaval kogu Ameerika Ühendriigid. EB-5 Visa Võimalik, 140 jaekauplused, 2,000 ft fassaadiga kokkupuute ja palju muud...
Cod. 10702

Müük Villa, Ohio, Cincinnati, Lockland, 710 Maple Ct

33,870.97EUR
Müük
Villa

1300 m²
$ 51K Equity. Super odavad Cincinnati
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB